Logo

Nowe mieszkanie, 52,94 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 21

375 874 zł

7 100 zł /m²

Rata 1 759 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Zakątek

Rypin, ul. 3 Maja 1A

3 pokoje, mieszkanie 52,94 m², piętro 2, oferta nr 21, Osiedle Zakątek, Rypin, ul. 3 Maja 1A
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 0
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 1
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 2
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 3
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.94 m², 21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,94 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,24 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę