Logo

Nowe mieszkanie, 27,46 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 11

214 188 zł

7 800 zł /m²

Rata 1 002 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Zakątek

Rypin, ul. 3 Maja 1A

1 pokój, mieszkanie 27,46 m², piętro 1, oferta nr 11, Osiedle Zakątek, Rypin, ul. 3 Maja 1A
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 0
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 1
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 2
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 3
Osiedle Zakątek - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 27.46 m², 11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,46 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,28 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę