Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,38 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMMOZY973

480 000 zł

8 222 zł /m²

Rata 2 246 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Siedlce, 10 Lutego

3 pokoje, mieszkanie 58,38 m², piętro 1, oferta nr , SMMOZY973, Siedlce, 10 Lutego
SMMOZY973 - zdjęcie nr 0
SMMOZY973 - zdjęcie nr 1
SMMOZY973 - zdjęcie nr 2
SMMOZY973 - zdjęcie nr 3
SMMOZY973 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,38 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,90 m

Rok Budowy:

1925

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę