Logo

Nowe mieszkanie, 49,68 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.A.1.07

513 939,60 zł

10 345,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 405 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Stare Polesie, al. 1 Maja

3 pokoje, mieszkanie 49,68 m², piętro 1, oferta nr 1.A.1.07, Murapol Osiedle Faktoria, Łódź, Polesie, Stare Polesie, al. 1 Maja
Murapol Osiedle Faktoria - zdjęcie nr 0
Murapol Osiedle Faktoria - zdjęcie nr 1
Murapol Osiedle Faktoria - zdjęcie nr 2
Murapol Osiedle Faktoria - zdjęcie nr 3
Murapol Osiedle Faktoria - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 49.68 m², 1.A.1.07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,68 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon

Termin oddania:

Bud. 1 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę