Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,60 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 25932/2089/OMS

499 000 zł

7 170 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kielce, Herby, 1 Maja

3 pokoje, mieszkanie 69,60 m², parter, oferta nr , 25932/2089/OMS, Kielce, Herby, Herby, 1 Maja
25932/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25932/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25932/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25932/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25932/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 69.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,60 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1982

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę