Logo

Nowe mieszkanie, 57,97 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M29

497 962 zł

8 590 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 330 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Giżycko, al. 1 Maja 34

3 pokoje, mieszkanie 57,97 m², piętro 1, oferta nr M29, Apartamenty Przystań - Etap F, Giżycko, al. 1 Maja 34
Apartamenty Przystań - Etap F - zdjęcie nr 0
Apartamenty Przystań - Etap F - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 57.97 m², M29
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,97 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Etap F - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę