Logo

Nowe mieszkanie, 70,24 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr M52

666 578 zł

9 490 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 119 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Giżycko, al. 1 Maja 34

4 pokoje, mieszkanie 70,24 m², piętro 5, oferta nr M52, Apartamenty Przystań - Etap F, Giżycko, al. 1 Maja 34
Apartamenty Przystań - Etap F - zdjęcie nr 0
Apartamenty Przystań - Etap F - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 70.24 m², M52
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,24 m²

Piętro:

5 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Etap F - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę