Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 59,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 56260/2089/OMW

4 200 zł

71 zł /m²

Rata 20 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Stare Miasto

3 pokoje, mieszkanie 59,00 m², piętro 4, oferta nr , 56260/2089/OMW, Wrocław, Stare Miasto
56260/2089/OMW - zdjęcie nr 0
56260/2089/OMW - zdjęcie nr 1
56260/2089/OMW - zdjęcie nr 2
56260/2089/OMW - zdjęcie nr 3
56260/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę