Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 60,80 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 58780/2089/OMW

3 200 zł

53 zł /m²

Rata 15 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Ołbin, Stefana Żeromskiego

3 pokoje, mieszkanie 60,80 m², piętro 4, oferta nr , 58780/2089/OMW, Wrocław, Ołbin, Stefana Żeromskiego
58780/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58780/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58780/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58780/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58780/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,80 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę