Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 115,50 m², 6 pokoi, 3 piętro, oferta nr BLN743750

850 000 zł

7 359 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Białe Lwy - Nieruchomości

Piaseczno, Pelikanów

6 pokoi, mieszkanie 115,50 m², piętro 3, oferta nr , BLN743750, Piaseczno, Pelikanów
BLN743750 - zdjęcie nr 0
BLN743750 - zdjęcie nr 1
BLN743750 - zdjęcie nr 2
BLN743750 - zdjęcie nr 3
BLN743750 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 115.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

115,50 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2004

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę