Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 91,93 m², 6 pokoi, parter, oferta nr KMO-MS-2330

490 000 zł

5 330 zł /m²

Rata 2 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Morek Nieruchomości

Ustronie Morskie, Kwiatowa

6 pokoi, mieszkanie 91,93 m², parter, oferta nr , KMO-MS-2330, Ustronie Morskie, Kwiatowa
KMO-MS-2330 - zdjęcie nr 0
KMO-MS-2330 - zdjęcie nr 1
KMO-MS-2330 - zdjęcie nr 2
KMO-MS-2330 - zdjęcie nr 3
KMO-MS-2330 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 91.93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

91,93 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1939

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę