Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 190,50 m², 7 pokoi, parter, oferta nr FZL-MS-197939

245 000 zł

1 286 zł /m²

Rata 1 146 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Okonek

7 pokoi, mieszkanie 190,50 m², parter, oferta nr , FZL-MS-197939, Okonek
FZL-MS-197939 - zdjęcie nr 0
FZL-MS-197939 - zdjęcie nr 1
FZL-MS-197939 - zdjęcie nr 2
FZL-MS-197939 - zdjęcie nr 3
FZL-MS-197939 - zdjęcie nr 4
FZL-MS-197939 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

190,50 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę