Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 114,25 m², 7 pokoi, 3 piętro, oferta nr 23195/2089/OMS

1 220 000 zł

10 678 zł /m²

Rata 5 708 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Stare Miasto, marsz. Józefa Piłsudskiego

7 pokoi, mieszkanie 114,25 m², piętro 3, oferta nr , 23195/2089/OMS, Wrocław, Stare Miasto, marsz. Józefa Piłsudskiego
23195/2089/OMS - zdjęcie nr 0
23195/2089/OMS - zdjęcie nr 1
23195/2089/OMS - zdjęcie nr 2
23195/2089/OMS - zdjęcie nr 3
23195/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 114.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

114,25 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę