Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 161,69 m², 7 pokoi, 1 piętro, oferta nr SMJUGA521

599 000 zł

3 705 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Krosno

7 pokoi, mieszkanie 161,69 m², piętro 1, oferta nr , SMJUGA521, Krosno
SMJUGA521 - zdjęcie nr 0
SMJUGA521 - zdjęcie nr 1
SMJUGA521 - zdjęcie nr 2
SMJUGA521 - zdjęcie nr 3
SMJUGA521 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 161.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

161,69 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1967

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę