Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 120,10 m², 7 pokoi, 2 piętro, oferta nr 43899

679 000 zł

5 654 zł /m²

Rata 3 177 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Śródmieście, Kościuszki

7 pokoi, mieszkanie 120,10 m², piętro 2, oferta nr , 43899, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Kościuszki
43899 - zdjęcie nr 0
43899 - zdjęcie nr 1
43899 - zdjęcie nr 2
43899 - zdjęcie nr 3
43899 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 120.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

120,10 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1908

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę