Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 85,86 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr 26349/2089/OMS

750 000 zł

8 735 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście, Zygmunta Lubertowicza

5 pokoi, mieszkanie 85,86 m², piętro 3, oferta nr , 26349/2089/OMS, Bielsko-Biała, Górne Przedmieście, Zygmunta Lubertowicza
26349/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26349/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26349/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26349/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26349/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 85.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

85,86 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1927

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę