Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 96,00 m², 5 pokoi, 2 piętro, oferta nr 7446/10630/OMS

1 100 000 zł

11 458 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto, Tadeusza Rejtana

5 pokoi, mieszkanie 96,00 m², piętro 2, oferta nr , 7446/10630/OMS, Wrocław, Stare Miasto, Tadeusza Rejtana
7446/10630/OMS - zdjęcie nr 0
7446/10630/OMS - zdjęcie nr 1
7446/10630/OMS - zdjęcie nr 2
7446/10630/OMS - zdjęcie nr 3
7446/10630/OMS - zdjęcie nr 4
7446/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

96,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę