Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 130,36 m², 5 pokoi, 2 piętro, oferta nr 1591/14328/OMS

380 000 zł

2 915 zł /m²

Rata 1 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Sowa

Szczawno-Zdrój

5 pokoi, mieszkanie 130,36 m², piętro 2, oferta nr , 1591/14328/OMS, Szczawno-Zdrój
1591/14328/OMS - zdjęcie nr 0
1591/14328/OMS - zdjęcie nr 1
1591/14328/OMS - zdjęcie nr 2
1591/14328/OMS - zdjęcie nr 3
1591/14328/OMS - zdjęcie nr 4
1591/14328/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

130,36 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1908

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę