Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 104,00 m², 5 pokoi, parter, oferta nr 26507/2089/OMS

728 000 zł

7 000 zł /m²

Rata 3 406 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Klecina, Sezamkowa

5 pokoi, mieszkanie 104,00 m², parter, oferta nr , 26507/2089/OMS, Wrocław, Klecina, Sezamkowa
26507/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26507/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26507/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26507/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26507/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 104 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

104,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę