Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,50 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr PRP-MS-74184

520 000 zł

5 445 zł /m²

Rata 2 433 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Pawłów

5 pokoi, mieszkanie 95,50 m², piętro 1, oferta nr , PRP-MS-74184, Pawłów
PRP-MS-74184 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-74184 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-74184 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-74184 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-74184 - zdjęcie nr 4
PRP-MS-74184 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

95,50 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę