Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 148,50 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr TAMU980

739 000 zł

4 976 zł /m²

Rata 3 458 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Polesie, Łąkowa, Polesie

5 pokoi, mieszkanie 148,50 m², piętro 1, oferta nr , TAMU980, Łódź, Polesie, Polesie, Łąkowa, Polesie
TAMU980 - zdjęcie nr 0
TAMU980 - zdjęcie nr 1
TAMU980 - zdjęcie nr 2
TAMU980 - zdjęcie nr 3
TAMU980 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 148.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

148,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1903

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę