Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 130,00 m², 5 pokoi, parter, oferta nr 44065

1 100 000 zł

8 462 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Będzin, Krakowska

5 pokoi, mieszkanie 130,00 m², parter, oferta nr , 44065, Będzin, Krakowska
44065 - zdjęcie nr 0
44065 - zdjęcie nr 1
44065 - zdjęcie nr 2
44065 - zdjęcie nr 3
44065 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 130 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

130,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę