Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,00 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr 18430/10630/OMS

689 000 zł

12 304 zł /m²

Rata 3 224 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Huby, Joannitów

5 pokoi, mieszkanie 56,00 m², piętro 3, oferta nr , 18430/10630/OMS, Wrocław, Huby, Joannitów
18430/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18430/10630/OMS - zdjęcie nr 1
18430/10630/OMS - zdjęcie nr 2
18430/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18430/10630/OMS - zdjęcie nr 4
18430/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę