Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 157,50 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr PAN301749

1 649 000 zł

10 470 zł /m²

Rata 7 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Osowa, Jednorożca

5 pokoi, mieszkanie 157,50 m², piętro 1, oferta nr , PAN301749, Gdańsk, Osowa, Jednorożca
PAN301749 - zdjęcie nr 0
PAN301749 - zdjęcie nr 1
PAN301749 - zdjęcie nr 2
PAN301749 - zdjęcie nr 3
PAN301749 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 157.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

157,50 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2003

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę