Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 91,40 m², 5 pokoi, parter, oferta nr 26473/8647/OMS

1 499 685 zł

16 408 zł /m²

Rata 7 017 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Immobi

Warszawa, Białołęka, Geometryczna

5 pokoi, mieszkanie 91,40 m², parter, oferta nr , 26473/8647/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Geometryczna
26473/8647/OMS - zdjęcie nr 0
26473/8647/OMS - zdjęcie nr 1
26473/8647/OMS - zdjęcie nr 2
26473/8647/OMS - zdjęcie nr 3
26473/8647/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 91.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

91,40 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,59 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę