Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,81 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr PAN621556

995 000 zł

10 385 zł /m²

Rata 4 655 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pogórze, Feliksa Dorsza

5 pokoi, mieszkanie 95,81 m², piętro 1, oferta nr , PAN621556, Pogórze, Feliksa Dorsza
PAN621556 - zdjęcie nr 0
PAN621556 - zdjęcie nr 1
PAN621556 - zdjęcie nr 2
PAN621556 - zdjęcie nr 3
PAN621556 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

95,81 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę