Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 335,00 m², 8 pokoi, 1 piętro, oferta nr 835674

399 999 zł

1 194 zł /m²

Rata 1 872 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 335 m², Słowackiego, Wałbrzych Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście, Słowackiego

8 pokoi, mieszkanie 335,00 m², piętro 1, oferta nr , 835674, Wałbrzych, Śródmieście, Słowackiego
835674 - zdjęcie nr 0
835674 - zdjęcie nr 1
835674 - zdjęcie nr 2
835674 - zdjęcie nr 3
835674 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 335 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

335,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę