Logo

Nowe mieszkanie, 29,25 m², 3 piętro, oferta nr A_M40

355 000 zł

12 137 zł /m²

Rata 1 661 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łomna-Las, ul. Wiśniowa 5

Mieszkanie 29,25 m², piętro 3, oferta nr A_M40, Triton Kampinos III, Łomna-Las, ul. Wiśniowa 5
Triton Kampinos III - zdjęcie nr 0
Triton Kampinos III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 29.25 m², A_M40
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Powierzchnia:

29,25 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę