Logo

Nowe mieszkanie, 29,32 m², 1 piętro, oferta nr A_M18

345 000 zł

11 767 zł /m²

Rata 1 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łomna-Las, ul. Wiśniowa 5

Mieszkanie 29,32 m², piętro 1, oferta nr A_M18, Triton Kampinos III, Łomna-Las, ul. Wiśniowa 5
Triton Kampinos III - zdjęcie nr 0
Triton Kampinos III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 29.32 m², A_M18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Powierzchnia:

29,32 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę