Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,90 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 165250227

285 000 zł

7 939 zł /m²

Rata 1 333 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra, Osiedle Piastowskie

1 pokój, mieszkanie 35,90 m², piętro 3, oferta nr , 165250227, Zielona Góra, Osiedle Piastowskie
165250227 - zdjęcie nr 0
165250227 - zdjęcie nr 1
165250227 - zdjęcie nr 2
165250227 - zdjęcie nr 3
165250227 - zdjęcie nr 4
165250227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,90 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę