Logo

Nowe mieszkanie, 30,95 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr 54/Z54-A.07.16

1 147 000 zł

37 060 zł /m²

Rata 5 367 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Żelazna 54

Warszawa, Wola, Mirów, ul. Żelazna 54

1 pokój, mieszkanie 30,95 m², piętro 7, oferta nr 54/Z54-A.07.16, Żelazna 54, Warszawa, Wola, Mirów, ul. Żelazna 54
Żelazna 54 - zdjęcie nr 0
Żelazna 54 - zdjęcie nr 1
Żelazna 54 - zdjęcie nr 2
Żelazna 54 - zdjęcie nr 3
Żelazna 54 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.95 m², 54/Z54-A.07.16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,95 m²

Piętro:

7 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę