Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,78 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr AZM/DMK/11/2026/10-25

62 000 zł

1 733 zł /m²

Rata 290 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Plures

Wałbrzych, Sobięcin, Zachodnia

1 pokój, mieszkanie 35,78 m², piętro 1, oferta nr , AZM/DMK/11/2026/10-25, Wałbrzych, Sobięcin, Zachodnia
AZM/DMK/11/2026/10-25 - zdjęcie nr 0
AZM/DMK/11/2026/10-25 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 35.78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,78 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę