Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 66108/3098/OMS

560 000 zł

16 970 zł /m²

Rata 2 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Władysława Broniewskiego

1 pokój, mieszkanie 33,00 m², parter, oferta nr , 66108/3098/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Władysława Broniewskiego
66108/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66108/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66108/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66108/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66108/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66108/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę