Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,29 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr AZM/DM/112/2025/08-25

56 000 zł

1 294 zł /m²

Rata 262 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Plures

Bytom, Szombierki, Wincentego Witosa

1 pokój, mieszkanie 43,29 m², piętro 2, oferta nr , AZM/DM/112/2025/08-25, Bytom, Szombierki, Szombierki, Wincentego Witosa
AZM/DM/112/2025/08-25 - zdjęcie nr 0
AZM/DM/112/2025/08-25 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 43.29 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

43,29 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę