Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,83 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 41824

599 000 zł

20 080 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Walońska

1 pokój, mieszkanie 29,83 m², piętro 3, oferta nr , 41824, Wrocław, Stare Miasto, Walońska
41824 - zdjęcie nr 0
41824 - zdjęcie nr 1
41824 - zdjęcie nr 2
41824 - zdjęcie nr 3
41824 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,83 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę