Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 21,70 m², 1 pokój, parter, oferta nr 16651/10630/OMS

531 702 zł

24 502 zł /m²

Rata 2 488 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto, Stawowa

1 pokój, mieszkanie 21,70 m², parter, oferta nr , 16651/10630/OMS, Wrocław, Stare Miasto, Stawowa
16651/10630/OMS - zdjęcie nr 0
16651/10630/OMS - zdjęcie nr 1
16651/10630/OMS - zdjęcie nr 2
16651/10630/OMS - zdjęcie nr 3
16651/10630/OMS - zdjęcie nr 4
16651/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

21,70 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę