Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,00 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr SMBAPA122

119 000 zł

4 250 zł /m²

Rata 557 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Szczecinek, Sikorskiego

1 pokój, mieszkanie 28,00 m², piętro 2, oferta nr , SMBAPA122, Szczecinek, Sikorskiego
SMBAPA122 - zdjęcie nr 0
SMBAPA122 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę