Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,21 m², 1 pokój, parter, oferta nr SMLOKE380

249 000 zł

7 072 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Borne Sulinowo, Różana

1 pokój, mieszkanie 35,21 m², parter, oferta nr , SMLOKE380, Borne Sulinowo, Różana
SMLOKE380 - zdjęcie nr 0
SMLOKE380 - zdjęcie nr 1
SMLOKE380 - zdjęcie nr 2
SMLOKE380 - zdjęcie nr 3
SMLOKE380 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,21 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1936

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę