Logo

Nowe mieszkanie, 33,34 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 14|4|13

1 305 489 zł

39 156 zł/m²

Monitoring cen

Czarnogóra, Radovici

1 pokój, mieszkanie 33,34 m², piętro 1, oferta nr 14|4|13, Centrale - Block 14 by Luštica bay, Radovici
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 0
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 1
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 2
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 3
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.34 m², 14|4|13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,34 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,81 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę