Logo

Nowe mieszkanie, 56,06 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 14|6|23

1 994 261 zł

35 575 zł/m²

okazyjna cena

Monitoring cen

Czarnogóra, Radovici

2 pokoje, mieszkanie 56,06 m², piętro 2, oferta nr 14|6|23, Centrale - Block 14 by Luštica bay, Radovici
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 0
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 1
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 2
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 3
Centrale - Block 14 by Luštica bay - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 56.06 m², 14|6|23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,06 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,48 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę