Logo

Nowe mieszkanie, 52,36 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B.13

416 208 zł

7 949 zł /m²

Rata 1 947 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przy Parku 2

Brzeg, ul. Ptasia 2

1 pokój, mieszkanie 52,36 m², piętro 3, oferta nr B.13, Przy Parku 2, Brzeg, ul. Ptasia 2
Przy Parku 2 - zdjęcie nr 0
Przy Parku 2 - zdjęcie nr 1
Przy Parku 2 - zdjęcie nr 2
Przy Parku 2 - zdjęcie nr 3
Przy Parku 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.36 m², B.13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

52,36 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

2

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon, antresola (16,64 m²)

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę