Nowe mieszkanie, 70,01 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.A15
504 296 zł
7 203 zł /m²
Rata 2 359 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Przy Parku 2
Brzeg, ul. Ptasia 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
70,01 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
2
Strony świata:
południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon, antresola (22,20 m²)
Zapytaj o ofertę