Logo

Nowe mieszkanie, 34,99 m², 1 pokój, parter, oferta nr B2.7

430 377 zł

12 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 014 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Busko-Zdrój, ul. Prof. W. Grotta

SALON Z ANEKSEM25,01 m²ŁAZIENKA4,21 m²KORYTARZ5,77 m²TARAS12,34 m²
Wymiary mieszkania 34.99 m², B2.7
Zdrojowa Park bud. 2 - zdjęcie nr 0
Zdrojowa Park bud. 2 - zdjęcie nr 1
Zdrojowa Park bud. 2 - zdjęcie nr 2
Zdrojowa Park bud. 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.99 m², B2.7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,99 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,34 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę