Logo

Nowe mieszkanie, 99,21 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr B2.18

1 269 888 zł

12 800 zł /m²

Rata 5 941 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Busko-Zdrój, ul. Prof. W. Grotta

SALON Z ANEKSEM29,20 m²SYPIALNIA15,79 m²SYPIALNIA13,44 m²SYPIALNIA12,21 m²ŁAZIENKA5,66 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ11,34 m²KORYTARZ7,19 m²TARAS36,60 m²
Wymiary mieszkania 99.21 m², B2.18
Zdrojowa Park bud. 2 - zdjęcie nr 0
Zdrojowa Park bud. 2 - zdjęcie nr 1
Zdrojowa Park bud. 2 - zdjęcie nr 2
Zdrojowa Park bud. 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 99.21 m², B2.18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

99,21 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (36,60 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę