Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 106180

528 000 zł

19 556 zł /m²

Rata 2 470 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, al. Powstańców Śląskich

1 pokój, mieszkanie 27,00 m², piętro 1, oferta nr , 106180, Warszawa, Bemowo, Bemowo, al. Powstańców Śląskich
Lokalizacja mieszkania 27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę