Logo

Nowe mieszkanie, 29,29 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr M.07.14

592 764 zł

20 238 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 773 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 16

1 pokój, mieszkanie 29,29 m², piętro 7, oferta nr M.07.14, Casa Feliz Portowa I, Kraków, Podgórze, Zabłocie, ul. Portowa 16
Casa Feliz Portowa I - zdjęcie nr 0
Casa Feliz Portowa I - zdjęcie nr 1
Casa Feliz Portowa I - zdjęcie nr 2
Casa Feliz Portowa I - zdjęcie nr 3
Casa Feliz Portowa I - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 29.29 m², M.07.14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,29 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,62 m²)

Termin oddania:

Etap I - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę