Logo

Nowe mieszkanie, 29,42 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr POGO2/A/3M

323 326 zł

10 990 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 513 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pogonowskiego 52

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Pogonowskiego 52

1 pokój, mieszkanie 29,42 m², piętro 2, oferta nr POGO2/A/3M, Pogonowskiego 52, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Pogonowskiego 52
Pogonowskiego 52 - zdjęcie nr 0
Pogonowskiego 52 - zdjęcie nr 1
Pogonowskiego 52 - zdjęcie nr 2
Pogonowskiego 52 - zdjęcie nr 3
Pogonowskiego 52 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 29.42 m², POGO2/A/3M
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,42 m²

Piętro:

2 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,77 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę