Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 25,00 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr 34414

610 000 zł

24 400 zł /m²

Rata 2 854 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Podwale

1 pokój, mieszkanie 25,00 m², piętro 5, oferta nr , 34414, Wrocław, Stare Miasto, Podwale
34414 - zdjęcie nr 0
34414 - zdjęcie nr 1
34414 - zdjęcie nr 2
34414 - zdjęcie nr 3
34414 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę