Logo

Nowe mieszkanie, 25,74 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr 5.16.

313 803 zł

12 191 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 468 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wima Apartments

Łódź, Widzew, Stary Widzew, al. Piłsudskiego 135

1 pokój, mieszkanie 25,74 m², piętro 5, oferta nr 5.16., Wima Apartments, Łódź, Widzew, Stary Widzew, al. Piłsudskiego 135
Wima Apartments - zdjęcie nr 0
Wima Apartments - zdjęcie nr 1
Wima Apartments - zdjęcie nr 2
Wima Apartments - zdjęcie nr 3
Wima Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 25.74 m², 5.16.
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,74 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,17 m²)

Termin oddania:

Budynek C - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę