Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,55 m², 1 pokój, parter, oferta nr GH752251

215 000 zł

6 048 zł /m²

Rata 1 006 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Czerwionka-Leszczyny, Orzeszkowej

1 pokój, mieszkanie 35,55 m², parter, oferta nr , GH752251, Czerwionka-Leszczyny, Orzeszkowej
GH752251 - zdjęcie nr 0
GH752251 - zdjęcie nr 1
GH752251 - zdjęcie nr 2
GH752251 - zdjęcie nr 3
GH752251 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,55 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę